Poniżej przedstawiamy Państwu niektóre listy, które nadesłali nam nasi Goście:

Dzień dobry!!!

Chcieliśmy serdecznie pozdrowić całą ekipę Trotto (zarówno instruktorów jak i koniki). Byliśmy w Sianożętach od 12.08 do 19.08. Moja 6 letnia córeczka Kinga jak zobaczyła raz na spacerze wasze konie – to miłość od pierwszego wejrzenia. Podczas tego 7 dniowego pobytu byliśmy u Was chyba codziennie. Kinga nie mogła się doczekać każdego następnego spotkania z Rozą. Jak wyjeżdżaliśmy do Poznania Kinga dwa razy żegnała się z konikami a szczególnie z Rozą (choć była to godzina kiedy koniki odpoczywały i skubały trawkę w oddali). Pierwszy raz widziałam jak moja mała córeczka przeżywała rozstanie z koniem. prawie półtorej godziny płakała w samochodzie jak nastolatka za ukochanym. Obiecałam jej że jak tylko będziemy mogli to na pewno do Rozy przyjedziemy. Cały czas wspomina Rozę a ja jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu instruktorów i takiej szczerej ciepłej integracji instruktorów z wczasowiczami – u Was to gołym okiem widać że dla Was ta praca to czysta przyjemność. Kinga całuje Roze.

Kinga z rodzicami i braciszkiem Kacperkiem kinga do opisu

 

Wakacje spędzone w Sianożętach są i będą niezapomnianą przygodą na całe życie:) Gdy zawitałam po raz pierwszy trzy lata temu do tego miejsca, mogę stwierdzić, że były to jedne z najwspanialszych wakacji w moim życiu! Wreszcie miałam okazję pojeździć konno po plaży o wschodzie słońca, gdy dzień dopiero się budzi, panuje cisza i błogi spokój przynoszą fale morza… Konie Pani Justyny są niesamowite:) Można się z nimi zaprzyjaźnić:) i bardzo, bardzo polubić. Poza tym towarzystwo jest świetne:) Pani Justyna bardzo pozytywna osoba, wspaniała trenerka, z którą nauka jazdy jest przyjemnością i rady zapadają głęboko w pamięć:) Mam nadzieję, że uda mi się pojawić po raz kolejny, żeby móc także zaobserwować zmiany w planowaniu stajni, które zaczynały się już podczas moich poprzednich pobytów:) Wszystkim szukającym przygód, spełnienia końskich marzeń i spotkania wartościowych ludzi polecam:)

Gosia gosia do tekstu

 

Bardzo udane wczasy, już po raz kolejny.:) Świetne pokoje, znakomici gospodarze. Wszędzie blisko, miła atmosfera a dodatkowo jazda konna. Każda lekcja pod okiem instruktorek, aż w końcu wymarzony teren- plaża:)

Nicola W. nicola wydmuch

 

W stajni Trotto każdy koń ma swój charakter. Każdy jeździec znajdzie tam odpowiedniego konia do jazdy. Od stonowanej i spokojnej Myszki po dowcipnego i szalonego Czesława. Konie są dobrze ujeżdżone i zadbane . W stosunku do dzieci są łagodne, co umożliwia naukę młodym jeźdźca.

Szymon N. szymon nowakowski do opisu

 

Do Sianożęt przyjeżdżam regularnie od 4 lat w wakacje i zawsze odwiedzam swoich przyjaciół których poznałem w stajni TROTTO. Moim zdaniem jest to najlepsze miejsce do nauki jazdy konnej, gdyż osoby które się tym zajmują są wyszkolone, a przede wszystkim kochają to co robią i podchodzą poważnie do sprawy. Panuje tam miła atmosfera, konie są bardzo spokojne i kochane. Gorąco polecam odwiedzenie stajni bo naprawdę warto!

Dawid G. dawid do opisu