Gdzie kupić oryginalne buty Nike?

photo 1548801133 da353ebb1d97cropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHw2MHx8cnVubmVyc3xlbnwxfDB8fHwxNjc1MTA4NDkyixlibrb 4.0.3q80w1080

Każdy słyszał o butach Nike i chyba wszyscy zgodnie przyznają, że to jedne z najlepszych wariantów obuwia na rynku. Marka zasłużenie stała się pionierem wśród dystrybutorów obuwia, ponieważ wydawane produkty odznaczają się wysoką jakością i dbałością o detale. Czasem jednak na rynku wtórnym możemy narazić się na zakup podróbek, które szybciej się zużyją. Jak tego uniknąć?

Kupuj buty w markowych sklepach

To najprostsza rada, by znaleźć takie warianty, których szukamy. W każdym większym mieście możemy znaleźć sklep firmowy, który proponuje obuwie Air Max 270 oraz inne znane buty marki Nike. Odwiedzając salon mamy pewność, że produkty są oryginalne i posłużą nam przez wiele sezonów.

Skoro jest tyle sklepów firmowych, dlaczego ludzie mają kłopot z zakupem obuwia? Problemem mogą być dość wysokie ceny narzucane przez dyskonty firmowe. Faktycznie, chcąc zamówić buty marki Nike musimy liczyć się z wydatkiem kilkuset złotych, co dla niektórych osób jest dość wysokim kosztem. W praktyce jednak może się on szybko zwrócić, ponieważ buty odpowiednio konserwowane będą służyć przez wiele sezonów.

Logo firmy może być mylące

Bardzo często na jarmarkach i bazarach spotkać można tańsze buty, zawierające podobny logotyp do produktów Nike Huarache. Niedoświadczeni kupujący mogą złapać się na ten trik marketingowy i kupić warianty o często znacznie niższej jakości. Aby tego uniknąć, lepiej na miejscu dopytać sprzedawcę o pochodzenie danego wariantu.

Oczywiście nie wszystkie tańsze buty są niskiej jakości. Wiele mniej znanych marek wypuszcza na rynek produkty, które również mogą posłużyć przez kilka sezonów. Jeśli jednak chcemy zamówić oryginalne obuwie słynnej marki, powinniśmy raczej skorzystać ze sklepu firmowego, w którym znajdziemy to, czego szukamy.

Co ze sklepami internetowymi?

To również sposób na zakup obuwia marki Nike. Wiele serwisów online prezentuje w swojej ofercie klasyczne Airmaxy, które mogą być tańsze, ze względu na niższe marże. Zakupy przez internet mają również tę zaletę, że w przypadku, gdy obuwie nie przypadnie do gustu, lub będzie mieć fabryczne wady, można anulować transakcję.

Kupując buty w sklepie internetowym warto jednak zastanowić się nad wyborem właściwego rozmiaru. Większość sklepów internetowych udostępnia dokładną rozpiskę numeracji, dzięki czemu łatwiej będzie dobrać produkt pasujący do stopy. Pamiętajmy, że liczy się przede wszystkim długość wkładki, a produkty powinny myć maksymalnie pół rozmiaru większe od długości naszych stóp.

Może spodobać Ci się również:

unnamed file 1

Obiady jak u mamy – restauracja w Nowej Hucie

1 września 2021

Wybór restauracji nigdy nie powinien być dziełem przypadku, szczególnie jeżeli zależy nam na tym, aby zjeść smacznie, zdrowo i do syta. Czym się kierować podczas wyboru restauracji w Nowej Hucie?…

Czytaj więcej

Biznes

Lifestyle

Porady