Innowacyjny peeling PRX-T 33 – jak poprawia wygląd skóry?

photo 1493050261174 9e48e90f6773cropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHw5NHx8YmVhdXR5JTIwd29tYW58ZW58MXwwfHx8MTY0ODU2NjQ2MAixlibrb 1.2.1q80w1080

PRX-T 33 to peeling chemiczny, który zapewnia jędrną, promienną skórę ze zredukowanymi zmarszczkami, ciemnymi plamami i innymi oznakami starzenia. Branża kosmetyczna i dermatologiczna dynamicznie się rozwija oferując pacjentom z problemami skóry wiele rozwiązań. Dotyczy to coraz nowszych receptur kosmetyków codziennych — pielęgnacyjnych, jak również zabiegów wykonywanych w klinikach medycyny estetycznej.

Peeling PRX-T 33 to zabieg opracowany w oparciu o zaawansowaną naukę i badania. Jest to metoda nieinwazyjnej rewitalizacji skóry i może pomóc w poprawie naprężenia, zmniejszeniu oznak starzenia, a także w zapobieganiu przebarwieniom, zmniejszeniu blizn potrądzikowych i innych defektów skórnych.

Jak działa peeling PRX-T 33?

Biorewitalizacja to zaawansowana metoda odmładzania skóry, która stymuluje produkcję kolagenu i elastyny oraz sprawia, że skóra wydaje się jędrna, nawilżona, promienna i młodzieńcza. Preparat PRX-T 33 składa się z kwasu trichlorooctowego (TCA), kwasu kojowego i nadtlenku wodoru. Jest to nieinwazyjny, bezbolesny zabieg wykonywany w gabinecie kosmetycznym.

Tego rodzaju innowacyjny peeling delikatnie wmasowuje się w skórę, gdzie szybko wtapia się w głąb naskórka i trafia do najgłębszych warstw skóry. Działa na poziomie komórkowym wyzwalając rozwój fibroblastów i czynników wzrostu. Istotne jest to, że już po pierwszym zabiegu widać różnice w strukturze i wyglądzie skóry.

Jak wygląda zabieg peelingu?

Sam zabieg gwarantuje niewielki lub żaden dyskomfort, po którym przez kilka godzin skóra jest wrażliwa. Zaraz po peelingu może być ona trochę zaczerwieniona, a i błyszcząca. Jednocześnie warto nadmienić, że po samym zabiegu można już zastosować krem przeciwsłoneczny i nałożyć delikatny makijaż.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, wymagana jest seria zabiegów PRX-T 33, warto więc zaplanować sobie czas na ten cel raz w tygodniu przez cztery tygodnie. Pod koniec serii można będzie zobaczyć znaczne naprężenie i wyraźną jędrność skóry, a także jej świeży, młodzieńczy blask.

 Jakie są zalety peelingu PRX-T 33?

Produkt ten pomaga przywrócić jędrność i elastyczność skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Może zminimalizować zmarszczki oraz wygładzić linie twarzy. Wśród zalet warto wymienić dobre działanie peelingu w przypadku rozszerzonych porów, a także zmniejszenie widoczności blizn.

Niewątpliwie wśród nowoczesnych zabiegów kosmetologicznych, peeling PRX-T 33 jest coraz chętniej wybierany przez pacjentów. Jest to doskonały sposób na odmłodzenie skóry i poprawę jej wyglądu, a tym samym własnego samopoczucia niezależnie od wieku.

Może spodobać Ci się również:

unnamed file 3

Ile trwa egzamin praktyczny na prawo jazdy? Sprawdzamy jak wygląda taki test

1 lipca 2021

Egzamin na prawo jazdy składa się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Pierwsza jest stosunkowo krótka, trwa niespełna pół godziny. W kwestii sprawdzenia umiejętności kierowcy na drodze  sytuacja może być…

Czytaj więcej

Biznes

Lifestyle

Porady